HomeSPORTWisła Puławy pokonała Siarkę Tarnobrzeg

Wisła Puławy pokonała Siarkę Tarnobrzeg

Piłkarze Wisły Puławy odnieśli kolejne zwycięstwo w rozpoczętym niedawno sezonie eWinner 2. ligi. W Tarnobrzegu puławianie pokonali miejscową Siarkę po emocjonującym meczu.

Początek meczu wcale nie wskazywał na to, że goście mogą wyjść z rywalizacji zwycięsko. Już w 2. minucie spotkania gracze Siarki objęli bowiem prowadzenie za sprawą strzału Cezarego Stańczyka. Niezrażeni szybką utratą bramki wiślacy ruszyli do ataku i już po 13 minutach było 1:1 dzięki bramce strzelonej przez Dawida Retlewskiego. W 24. minucie bardzo dobrą okazję do strzelenia bramki miał Ednilson, ale nie wygrał pojedynku sam na sam z bramkarzem Siarki. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. W 37. minucie kolejny raz na listę strzelców wpisał się Retlewski, który wykorzystał świetne podanie Mateusza Klichowicza. Wiślacy nie cieszyli się zbyt długo z uzyskanego prowadzenia, już w 42. minucie piłkę do puławskiej bramki skierował Szymon Lewicki.

Druga połowa okazała się szczęśliwa dla zawodników puławskiej Wisły. Najpierw w 60. minucie trzecią bramkę dla Wisły zdobył Krystian Puton, a już 6 minut później swojego trzeciego gola w tym meczu, a czwartego dla puławskiego zespołu strzelił Dawid Retlewski, Gospodarze nie byli już w stanie odpowiedzieć i obie drużyny w mocno deszczowej aurze schodziły do szatni przy rezultacie końcowym 4:2 dla Wisły Puławy.

Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy 2:4 (2:2)

Gole: Stańczyk 2, Lewicki 43 – Retlewski 13, 37, 66 Puton 60( k)

Wisła: Zieliński- Majewski, Wiech, Cheba, Przywara, Kona, Ednilson (89 Banach), Klichowicz (77 Josino), Puton, Kołtański (77 Kaczmarek), Retlewski