Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIBal kostiumowy w Domu Chemika na zakończenie ferii

Bal kostiumowy w Domu Chemika na zakończenie ferii

Bal kostiumowy w Domu Chemika na zakończenie ferii

Bal kostiumowy dla najmłodszych oraz spektakl Teatru “Agrafka” – to dwie weekendowe propozycje Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” dla najmłodszych na zakończenie ferii.

W sobotę o godz. 14:00 atrium Ośrodka wypełni się postaciami z popularnej wśród dzieci bajki “Kraina Lodu”, wszystko za sprawą zaplanowanego w tym czasie balu kostiumowego. Podczas wydarzenia nie może zabraknąć muzyki, tańca oraz słodkiego poczęstunku. Na najmłodszych czekają także animacje ruchowe oraz zapowiadana przez organizatorów tajemnicza “burza śnieżna”. Na bal zaproszone są dzieci od 3. roku życia. Bilet na to wydarzenie można zakupić do czwartku. Bal kostiumowy potrwa do godz. 17:00.

Pół godziny później w małej sali teatralnej Ośrodka rozpocznie się spektakl “Porwanie Choinek” przygotowany przez młodych artystów z Teatru “Agrafka”. Adaptacją scenariusza oraz reżyserią zajęła się Anna Magdalena Filipiak, muzykę przygotował Michał Matras, zaś za scenografię do spektaklu odpowiedzialny jest Andrzej Łukasiewicz. Bilety na spektakl zostały już wyprzedane, jednak w przyszłości ma być on jeszcze powtarzany.

Plakat organizatora

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.