Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCI“Piosenka jest kobietą” – koncert już w najbliższą sobotę

“Piosenka jest kobietą” – koncert już w najbliższą sobotę

“Piosenka jest kobietą” – koncert już w najbliższą sobotę

Choć Dzień Kobiet już za nami, to dzięki inicjatywie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” to niezwykłe święto może być obchodzone nieco dłużej. Już w najbliższą sobotę na scenie Puławskiego Ośrodka Kultury w spektaklu muzycznym “Piosenka jest kobietą” wystąpią utalentowani wokaliści związani z tą instytucją.

Podczas tego niezwykłego koncertu usłyszymy takie szlagiery jak “Być kobietą”, “Bo to się zwykle tak zaczyna” czy “W siną dal”. W trakcie wydarzenia zaprezentują się wokaliści przygotowywani przez instruktora ośrodka Zbigniewa Jonaka, który zajął się też doborem repertuaru, swoje umiejętności wokalne pokażą także członkowie Puławskiego Teatru Amatora. Oprócz popisów piosenkarzy zgromadzeni w sali widowiskowej “Domu Chemika” będą mogli też podziwiać umiejętności taneczne, zaprezentowane przez tancerzy z Zespołu Baletowego “Etiuda” oraz Grupy Tanecznej Jacka Kowalczyka. Reżyserem spektaklu jest Ryszard Stępień.

Bilety na koncert, który rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 18:00 można nabyć za pośrednictwem kasy biletowej Ośrodka oraz portalu internetowego biletyna.pl.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.