Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCITrzymamy Formę – bezpłatne zajęcia dla puławian

Trzymamy Formę – bezpłatne zajęcia dla puławian

Trzymamy Formę – bezpłatne zajęcia dla puławian

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przypomina o realizacji kolejnego projektu finansowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego, promującego zdrowy styl życia. Tym razem są to organizowane przez Fundację BezMiar treningi “Trzymamy Formę!”. Jest to kontynuacja realizowanych w zeszłym roku Korona Treningów, dzięki którym puławianie mogli wrócić do formy po przerwie od aktywności fizycznej, spowodowanej pandemicznymi restrykcjami.

Puławianie lubiący aktywność na świeżym powietrzu mają okazję poćwiczyć na puławskich Błoniach w środowe i piątkowe popołudnia oraz w niedzielne poranki przy ul. Sosnowej. Zajęcia realizowane na Błoniach to m.in. energiczny spacer, ćwiczenia wzmacniające czy relaksacyjne. Niedziela to czas dla miłośników nordic walking, uczestnicy zajęć, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie mają okazję oswoić się z kijkami i nauczyć techniki prawidłowego poruszania się z nimi.

Zajęcia są ogólnodostępne, skierowane do każdego bez względu na jego wiek, płeć czy kondycję fizyczną. Jak zapowiadają organizatorzy, nie trzeba się zapisywać, wystarczy po prostu przyjść i ćwiczyć. Przypomnijmy, że zajęcia odbywają się w środy i piątki od godz. 17:00 oraz w niedzielę od 9:00. Warto nadmienić, ze inicjatywa “Trzymamy Formę!” zdobyła największą liczbę głosów wśród projektów małych w ubiegłorocznym głosowaniu miejskiego Budżetu Obywatelskiego.

Foto archiwalne

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.