Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIDom Chemika zaprasza na Teatralny Misz-Masz

Dom Chemika zaprasza na Teatralny Misz-Masz

Dom Chemika zaprasza na Teatralny Misz-Masz

Koło Konferansjerów i Recytatorów działające w strukturach Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” zaprasza już po raz szósty na Teatralny Misz-Masz. Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów przypadającego pod koniec marca Międzynarodowego Dnia Teatru.

Przed puławską publicznością ze swoimi programami artystycznymi zaprezentuje się 10 recytatorów. Jak zapowiadają organizatorzy, repertuar występów uczestników Teatralnego Misz-Maszu będzie bazował na literaturze współczesnej. Młodzi artyści wykonają utwory między innymi Marcina Świetlickiego, Tadeusza Różewicza czy Anny Ciarkowskiej. Ich występy nie ograniczą się jedynie do recytacji, jedna z uczestniczek zaprezentuje małą formę teatralną. Spotkanie poprowadzi opiekująca się Kołem Konferansjerów i Recytatorów Anna Magdalena Filipiak.

Premierę Teatralnego Misz-Maszu zaplanowano na poniedziałek 27 marca o godz. 18:00. Młodzi artyści będą prezentować swoje talenty oratorskie w małej sali teatralnej “Domu Chemika”. Bilety na to wydarzenie są dostępne w kasie Puławskiego Ośrodka Kultury, można je też zdobyć za pośrednictwem portalu Biletyna.pl.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.