Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIOferta edukacyjna szkół powiatowych

Oferta edukacyjna szkół powiatowych

Oferta edukacyjna szkół powiatowych

Już niebawem wielu uczniów stanie przed koniecznością dokonania wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej. Aby pomóc im we właściwej decyzji, Starostwo Powiatowe w Puławach przygotowało nowy folder przedstawiający ofertę prowadzonych przez siebie placówek oświatowych na przyszły rok szkolny, skierowaną zwłaszcza do kończących szkoły podstawowe.

Za pośrednictwem powiatowej broszury informacyjnej ósmoklasiści mogą zapoznać się z prowadzonymi przez szkoły profilami klas, jak również z realizowanymi przez te placówki projektami czy dostępną bazą dydaktyczną. W publikacji uczniowie znajdą też informacje dotyczące prowadzonych przez szkoły zajęć pozalekcyjnych czy osiągnięcia ich starszych kolegów z tych placówek. Folder prezentuje ofertę 13 podmiotów, których organem prowadzącym jest Powiat Puławski, niezbędne informacje znajdą w nim zarówno przyszli licealiści, jak i uczniowie chcący kontynuować swoją ścieżkę edukacji w technikach bądź szkołach branżowych.

W broszurze kandydaci znajdą także praktyczne wskazówki dotyczące procesu rekrutacji. Folder dotyczący oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych można pobrać za pośrednictwem strony internetowej Powiatu Puławskiego.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.