HomeSPORTZwycięstwo Azotów z Piotrkowem

Zwycięstwo Azotów z Piotrkowem

W sobotę 6 maja szczypiorniści Azotów mierzyli się z drużyną Piotrkowianina prowadzoną przez byłego wieloletniego zawodnika Puław, Bartka Jureckiego. Był to również ostatni jego mecz w tych barwach jako gospodarza.

Pierwszą bramkę zdobyli miejscowi, ale Azotowcy nie odpuszczali i niemal do końca pierwszej połowy obie drużyny szły łeb w łeb. Dopiero w 28 minucie, przy wyniku 15:15 puławianie odskoczyli na dwa punkty, schodząc na przerwę z wynikiem 16:18. W drugiej połowie Azoty utrzymywały kruchą przewagę 3-4 bramek. W ostatniej minucie gospodarze spróbowali zawalczyć i zniwelowali różnicę do jednej bramki, jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem dwupunktowym prowadzeniem Puław po skutecznym rzucie Vallesa w ostatnich sekundach.

Piotrkowianin – Azoty Puławy 31:33 (16:18)

Azoty: Borucki, Zembrzycki – Zivkovic 1, Kacper Adamski 2, Przybylski 1, Marciniak 1, Antolak, Burzak 7, Valles Becerra 3, Kowalczyk 8, Janikowski 4, Fedeńczak 1, Jarosiewicz 5, Konieczny