Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCI17. Letnie Warsztaty Bluesowe – ruszyły zapisy

17. Letnie Warsztaty Bluesowe – ruszyły zapisy

17. Letnie Warsztaty Bluesowe – ruszyły zapisy

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” zaprasza wszystkich miłośników muzyki do uczestnictwa w 17. Letnich Warsztatach Bluesowych. Właśnie ruszyły zapisy dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności muzyczne.

W tym roku przygotowanych zostanie sześć klas warsztatowych, na zajęciach można będzie uczyć się gry na gitarze elektrycznej, harmonijce, gitarze basowej, perkusji czy instrumentach klawiszowych. Utworzona zostanie także klasa wokalna. Jak co roku na pasjonatów bluesa czekają wieczorne koncerty, zwieńczeniem Puławskiego Lata Bluesowego będzie występ osób, które uczestniczyły w warsztatach. Będzie to dla nich okazja, by zaprezentować przed szerszą publicznością nabyte podczas kilkudniowych zajęć umiejętności. Z koncertem wystąpi także kadra instruktorska.

Udział w warsztatach należy zgłosić poprzez formularz rejestracyjny, dostępny na stronie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Tam też można znaleźć wszelkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia, które odbędzie się w dniach od 15 do 20 sierpnia. Przypomnijmy, że wciąż trwają też zapisy na Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe. Zajęcia będą odbywać się w Puławskim Ośrodku Kultury na początku lipca.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.