Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPiknik Rodzinny w Dniu Dziecka

Piknik Rodzinny w Dniu Dziecka

Piknik Rodzinny w Dniu Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się ulubione święto najmłodszych – Dzień Dziecka. 1 czerwca w Puławach szykuje się impreza plenerowa, którą zorganizują Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” wraz z Hospicjum im. św. Matki Teresy.

Podczas Pikniku Rodzinnego na Placu Chopina zaplanowano liczne atrakcje, m.in. animacje przygotowane przez instruktorów Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” czy zabawy i gry w strefie sportowej przygotowane przez zawodników Wisły. Wśród wielu zaplanowanych atrakcji można wymienić malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, piana party czy zabawy w strefie plastycznej. W programie imprezy są też dmuchańce przygotowane przez Fundację “Damy Radę”, balony helowe a także loteria fantowa na rzecz Hospicjum.

Nie zabraknie występów artystycznych. Wystąpią Teatr Akrobatyczny Supernova w Puławach, Natalia Kosmowska oraz Cyganeria z Towarzystwa Przyjaciół Góry Puławskiej. Na zakończenie imprezy zagra Zespół Niespokojnych Stóp.

Wydarzenie swoim honorowym patronatem objął prezydent Puław. Piknik Rodzinny rozpocznie się 1 czerwca od godz. 15:00 na Placu Chopina. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.