Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCITrwają zapisy na warsztaty jazzowe

Trwają zapisy na warsztaty jazzowe

Trwają zapisy na warsztaty jazzowe

W lipcu Puławy po raz kolejny staną się polską stolicą jazzu. Wszystko to za sprawą organizowanych corocznie w tym miesiącu Międzynarodowych Warsztatów sPOKoJazz. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, który zaprasza chętnych muzyków do zapisów na warsztaty.

W klasie wokalnej zajęcia poprowadzi Iza Zając, której w sekcji rytmicznej towarzyszyć będą: Bogdan Hołownia przy fortepianie, Wojciech Pulcyn na kontrabasie oraz Patryk Dobosz za perkusją.

Teorię Jazzu poprowadzi Bogdan Hołownia. Za wykłady w klasie fortepianu odpowiedzialny będzie Kuba Stankiewicz. Tajniki jazzowej gitary elektrycznej zdradzi Artur Lesicki. W klasie trąbki na warsztatowiczów będzie czekać Tomasz Kudyk. Zajęcia z gry na saksofonie poprowadzi Adam Wendt. Grzegorz Nagórski będzie odpowiadał za klasę puzonu i Big-Band. Wykładowcą klasy kontrabasu oraz gitary basowej będzie Tomasz Kupiec, a w klasie perkusji zajęcia poprowadzi Kazimierz Jonkisz.

Uczestnikom puławskich warsztatów proponowane są także zajęcia dla entuzjastów produkcji muzycznej i realizacji dźwięku, które w Pracowni Realizacji Nagrań poprowadzi Michał Głos.

Warsztaty jazzowe to okazja dla młodych twórców do szlifowania swoich umiejętności oraz spotkania znanych muzyków działających w tej przestrzeni muzycznej. Dla mieszkańców miasta to wydarzenie stwarza możliwość uczestnictwa w licznych koncertach.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.