HomeSPORT3.liga kobiet MKS SYBILLA do przodu z Orkanem Bełżec

3.liga kobiet MKS SYBILLA do przodu z Orkanem Bełżec

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych wiejącego wiatru i padającego marznącego deszczu doszło do spotkania 3 ligi kobiet w piłce nożnej. Na bocznym boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkały się drużyny Sybilli Puławy i Orkana Bełżec.

Zawodniczki z Puław dopisały do swojego dorobku kolejne 3 punkty pokonując swoje przeciwniczki spod Tomaszowa Lubelskiego 2:0. Po strzale w 28 minucie Aleksandry Choroś puławianki objęły prowadzenie. Zanim jednak do tego doszło atakująca puławskiego zespołu miała wcześniej świetną sytuację do zdobycia gola niestety lepsza wówczas okazała się bramkarka Orkana. w 28 minucie po zagraniu Niny Seroki na pole 16 metrów przeciwniczek, piłka przeszła na długi słupek bramki gości a tu znalazła się Aleksandra Choroś przyjęła piłkę i umieściła ją w bramce przeciwniczek. Jednobramkowym prowadzeniem zakończyła się I część spotkania. W drugiej odsłonie meczu zawodniczki Sybilli wciąż prowadziły grę niestety nie udawało się dobić rywalek by spokojnie dokończyć spotkanie. Dopiero w 79 minucie meczu Natalia Szewczyk odebrała rywalce piłkę, gdy ta wyprowadzała ją z własnej połowy. Rozpędzona minęła ostatnią przeciwniczkę i znalazła się w sytuacji sam na sam z bramkarką Orkana i nie dała jej szans podwyższyła stan meczu na 2:0 i takim wynikiem spotkanie się zakończyło.

MKS SYBILLA PUŁAWY – ORKAN BEŁŻEC 2:0(1:0)

MKS SYBILLA: Dominika Warowna, Paulina Ebert Sara Ściseł, Roksana Grzelak, Beata warowna, Monika Woźniak, Nina Seroka, Patrycja Kosior, Oliwia Jóźwiak, Aleksandra Choroś, wiktoria Ozturk, a także Violetta Piech, Agata Kaca, Julia Kulik, Karolina Słomka, Kornelia Kardas, Natalia Staniak i Natalia Szewczyk