HomeSPORT3. liga MKS Sybilla zdobywa Krasnystaw

3. liga MKS Sybilla zdobywa Krasnystaw

Zawodniczki MKS-u Sybilla rozgrywające swoje mecze w 3.lidze lubelskiej pokonały w wyjazdowym spotkaniu zespół Kingi Krasnystaw. Jeszcze w poprzednim sezonie podopieczne trenera Grzegorza Zjawionego mogłyby się martwić o losy tego meczu. W tym sezonie to zupełnie inny zespół piłkarki grają dużo bardziej rozważnie starają się realizować założenia taktyczne i to przynosi efekty w postaci punktów.

Przypomnijmy tydzień temu w Puławach MKS Sybilla zwyciężył z drużyną LZS Łaziska. W Krasnymstawie zaczęło się od skutecznego strzału Wiktorii Ozturk, która w 25 minucie otworzyła wynik meczu. Do końca pierwszej połowy pomimo ataków puławianek wynik się nie zmienił. W drugiej części rozwiązał się worek z bramkami 5 minut po wznowieniu gry na 2:0 podwyższyła Aleksandra Choroś a w 55 minucie po strzale Natalii Szewczyk było już 3:0. Puławianki skutecznie odebrały ochotę do gry gospodyniom meczu w 67 minucie spotkania było już 4:0 a skutecznym uderzeniem popisała się ponownie Aleksandra Choroś. Po 3 kolejce spotkań puławianki mają na swoim koncie 6 punktów i zajmują druga lokatę tuz za faworyzowanym drugim zespołem Górnika Łęczna. sezon nie zwalnia , w przyszły weekend co prawda puławianki pauzują ale już za dwa tygodnie w Puławach piłkarki Grzegorza Zjawionego podejmować będą lidera rozgrywek zespól Górnika Łęczna.

Kinga Krasnystaw – MKS Sybilla 0:4 (0:1)

MKS SYBILLA: Nina Seroka, Paulina Ebert, Sara Ściseł, Karolina Słomka, Beata Wiewiórka, Monika Woźniak, Patrycja Kosior, Oliwia Jóźwiak, Amelia Łukasik, Weronika Ozturk, Aleksandra Choroś, Wioletta Piech, Zuzanna Iwon, Roksana Grzelak, Karolina Pacocha, Natalia Szewczyk, Agata Kaca