HomeSPORTKlaudia Szymańska i Ewelina Mazurek wysoko na Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce i Fitness

Reprezentująca barwy Klubu Sportowego „Wisła” Puławy Klaudia Szymańska zajęła wysokie – V-te miejsce w rozgrywanych w miniony weekend w Mysłowicach, Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce i Fitness 2018. Klaudia została wybrana decyzją sędziów do finału kategorii bikini-fitness kobiet 168 cm, gdzie zmierzyła się z zawodniczkami czołowego klubu w sportach sylwetkowych KS Olimp Zabrze.

Warto wspomnieć, że jest to pierwszy start Klaudii Szymańskiej w turnieju Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w barwach KS „Wisła” Puławy. Do tej pory zawodniczka zaliczyła kilka udanych amatorskich startów w mniejszych imprezach.
Drugą zawodniczką reprezentującą KS „Wisła” Puławy w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce i Fitness 2018 była Ewelina Mazurek, która zajęła 8 miejsce w kategorii bikini-fitness kobiet 172 cm. Kategoria Eweliny także została zdominowana przez doświadczone – czołowe kluby specjalizujące się w sportach sylwetkowych.
Klaudia i Ewelina są pierwszymi zawodniczkami „Wisły” przecierającymi szlaki we współczesnych formach sportów sylwetkowych w puławskim klubie.