HomeAKTUALNOŚCIWisła w sparingu remisuje z Avią 2:2

Wisła w sparingu remisuje z Avią 2:2

{$excerpt:n}

W kolejnym tegorocznym sparingu Wisła zremisowała z Avią Świdnik 2:2. Spotkanie dobrze rozpoczęli goście, którzy już w trzeciej minucie po szybkiej kontrze i celnym strzale głową objęli prowadzenie. Dziesięć minut później dośrodkowanie z rzutu wolnego główką na gola zamienił Alen Ploj.

Wisła miała inicjatywę, goście skupili się głównie na grze z kontry i grze w defensywie. Kolejne bramki padły po przerwie. W 53. minucie błąd obrony Avii wykorzystał Kacper Szymankiewicz, chwilę później świdniczanie wycofali piłkę z rzutu rożnego, a Wołos popisał się uderzeniem w długi róg nie do obrony. Kolejny mecz kontrolny podopieczni Bohdana Bławackiego rozegrają w sobotę w Łęcznej. O 12.00 spotkają się z tamtejszym Górnikiem.

Wisła Puławy – Avia Świdnik 2:2 (1:1)

Bramki: Ploj 13, Szymankiewicz 53 – Prędota 3, Wołos 55

Wisła: Madejski (30 Zolech, 60 zaw. testowany) – Kusal (46 Pielach), Sulkowski (46 Poznański), Murawski (46 Żemło), Popiołek (46 Kobiałka), Litwiniuk (46 Szymankiewicz), Zmorzyński (46 Chudyba), Zulciak (46 Hirsz), Meskhia (46 Patejuk), Sedlewski (46 Smektała), Ploj (46 Żelisko, 65 Brzeski)

Artykuł Wisła w sparingu remisuje z Avią 2:2 pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.