Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMŁODZI ZDOLNI ORAZ SCENA OFF

MŁODZI ZDOLNI ORAZ SCENA OFF

MŁODZI ZDOLNI ORAZ SCENA OFF

W piątym dniu Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata czekają nas aż cztery koncerty – w tym Scena OFF

Na dobry początek koncert pt. „Przeszłość-przyszłości hasłem niepodległości” w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I St. im. Romualda Twardowskiego w Puławach. Jak podkreśla Dyrektor Artystyczny WSŚ Adam Klocek, Puławski Festiwal Muzyczny to nie tylko występy znanych artystów, ale również dobra okazja do przedstawienia młodych talentów świata muzycznego.

Po koncercie uczniów z PSM I St. wystąpi orkiestra String.Lab, złożona ze studentów i absolwentów akademii muzycznych. Zespół jest projektem „Laboratorium muzyki” Festiwalu Fama 2012. W ich repertuarze znajdują się utwory muzyki dawnej w nowych aranżacjach i dzieła aktualnych twórców. Oba koncerty odbędą się w Sali Kongresowej IUNG, w Pałacu Czartoryskich (ul. Czartoryskich 8). Wstęp wolny dla wszystkich.

Środa na tegorocznych Wszystkich Stronach Świata to również występy w ramach Sceny OFF. Usłyszymy Cosovel – autorski projekt Izoldy Sorenson, znanej ze współpracy z Julią Marcell i zespołem Drekoty – fenomen polskiej sceny alternatywnej. W repertuarze zespołu muzyka elektroniczna oraz new wave.

Wieczór zakończymy koncertem The Feral Trees, polsko-amerykańskim przedsięwzięciem, w którego skład wchodzą muzycy zespołu Hidden World, wspierani przez wokalistkę Moriah Woods. Usłyszymy alternatywny, akustyczny folk połączony z mocnym metalowym brzmieniem. Zapowiada się ciekawie!

Wszystkich zainteresowanych Sceną OFF zapraszamy do klubu Oskar przy ul. Piłsudskiego 30. Bilety w cenie 0 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z programem festiwalu oraz do śledzenia nas na Facebooku. Do zobaczenia w Puławach od 7 do 13 listopada 2015 podczas 6. edycji Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata!

www.festiwalwss.pl/program

www.festiwalwss.pl/media

www.facebook.com/WszystkieStronySwiata

IMG_6648

Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.