Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyWojciech Cejrowski w Puławach z programem „Prawo dżungli”

Wojciech Cejrowski w Puławach z programem „Prawo dżungli”

Wojciech Cejrowski w Puławach z programem „Prawo dżungli”

Zapraszamy na pełen emocji i wrażeń występ „Prawo dżungli” Wojciecha Cejrowskiego, dziennikarza i podróżnika. 15 maja 2017 r. (poniedziałek), godz. 19:00, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”.

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których puławska publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyt i książek.

Bilety na wydarzenie w cenie 65 zł można nabyć w Internecie na portalu biletos.com oraz w kasie „Domu Chemika” (czynna: pon. i czw. w godz. 9:00 – 16:00, wt., śr. i pt. w godz. 10:00 – 18:00 oraz na godzinę przed każdą imprezą biletowaną, tel.: 81 886 20 24).

 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.