Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyPiątki w piwnicy

Piątki w piwnicy

Piątki w piwnicy

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza entuzjastów słuchania i czytania własnych tekstów literackich na kolejne spotkanie z cyklu “Piątki w piwnicy”.

Celem projektu jest próba zintegrowania środowiska osób zajmujących się amatorsko i profesjonalnie literaturą z terenu powiatu puławskiego. Ponadto jest to przestrzeń do wymiany doświadczeń, poglądów i refleksji w kameralnej atmosferze MDK. 
Gościem nadchodzącego spotkania  będzie pan Ryszard Smolak. Wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Włodzimierza Pietrzaka oraz w XV Polonijnym i Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Leopolda Staffa w 2013r. . Nominowany do głównej nagrody za najlepszy tomik poezji 2010 roku tomiku „Zastępczy życiorys i inne wiersze” w XVII Konkursie Literackim im. Anny Kamieńskiej.  Zdobywca II miejsca w X Konkursie Poetyckim „Echo moich gór” w Grybowie w 2013 r. oraz głównej nagrody za najlepszy tomik poezji 2014 roku „Ukrzyżowane pejzaże” w XXI Konkursie Literackim im. Anny Kamieńskiej. Autor poematu “Tristesse” , 2017 r.  
Spotkanie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 16.00 w MDK ul.Sieroszewskiego 4.
Wstęp wolny.        
Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.