Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyWarsztaty jazzowe dobiegają końca

Warsztaty jazzowe dobiegają końca

Warsztaty jazzowe dobiegają końca

47. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe powoli przechodzą do historii. Przez kilka ostatnich dni, na wieczornych koncertach i jam sessions w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”, nieprzerwanie królowała muzyka jazzowa.

Przed nami jeszcze dwa wyjątkowe wydarzenia – Koncert Finałowy Wokalistów i Koncert Finałowy – podsumowujące tegoroczne zmagania jazzowe. W najbliższy piątek i sobotę, podczas obu koncertów, zaprezentują się najlepsi z najlepszych – utalentowani uczestnicy warsztatów oraz znakomici pedagodzy i muzycy, których gościliśmy w tym roku.

Tradycyjnie już, na koncertach finałowych wystąpią nie tylko zespoły złożone z wokalistów i instrumentalistów oraz kadry, ale także unikalny big band jazzowy, który przygotowuje nieoceniony puzonista – Dante Luciani.

15 lipca o godzinie 12:30 odbędzie się również spotkanie z gościem specjalnym tegorocznych warsztatów Marią Sadowską – piosenkarką, kompozytorką, producentką, scenarzystką i reżyserką.

W tym roku na zakończenie warsztatów, podczas Koncertu Finałowego zostanie wręczona Nagroda Prezesa Firmy RUKE – puławskiego producenta usług szklarskich.

  • Piątek, 14 lipca o godz. 19.00, zapraszamy na Koncert Finałowy Wokalistów, sala widowiskowa POK „Dom Chemika”, wstęp: 10 zł

  • Sobota, 15 lipca o godz. 19.00, zapraszamy na Koncert Finałowy, sala widowiskowa POK „Dom Chemika”, wstęp: 10 zł

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.