Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyTurniej Purpurowej Róży!

Turniej Purpurowej Róży!

Turniej Purpurowej Róży!

Król Eryk ogłasza Turniej Purpurowej Róży! Magiczne Ogrody zapraszają wszystkich na wyjątkowe pojedynki i pokazy, które potrwają przez cały tydzień (24-30.07)! Naprzeciw siebie staną drużyny króla Eryka i Alatusa Mortisa!

Podczas turnieju Magiczne Ogrody przygotowały mnóstwo gier i atrakcji, które pozwolą całym rodzinom przenieść się do świata baśni! Każdy będzie mógł nauczyć się elementów sztuki wojennej i taktyki oraz wziąć udział w specjalnym szkoleniu na dzielnego krasnoludzkiego wojownika, aby później sprawdzić swoje umiejętności na Polu Turniejowym! Przez cały tydzień Goście będą świadkami niezwykłych pokazów walk turniejowych na koniach oraz walk na miecze! Drużyny Zorana i Araga zmierzą się też w konnych pojedynkach rycerskich na kopie!

Która drużyna zwycięży i zyska sławę? Kto wygra walkę o purpurową różę? Dołącz do wydarzenia, weź udział w ekscytujących pokazach i stań się częścią baśniowej opowieści!!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, stworzony na podstawie oryginalnej, baśniowej historii. Poznasz ją, wędrując przez niezwykłe krainy, które zamieszkały fantastyczne istoty. W tej ekscytującej podróży po baśniowym świecie przemierzysz urokliwe tereny, porośnięte zieloną trawą i bujną, kolorową roślinnością.

Adres do Magicznych Ogrodów: Trzcianki 92, 24-123 Janowiec
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do niedzieli – 10:00 – 19:00
www.magiczneogrody.com
www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.