Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORT3.liga kobiet porażka Sybilli na inaugurację

3.liga kobiet porażka Sybilli na inaugurację

3.liga kobiet porażka Sybilli na inaugurację

Wystartowały rozgrywki III ligi lubelskiej w piłce nożnej kobiet. Zawodniczki Sybilli Puławy na inaugurację wyjechały na mecz z Iskra Krzemień. Przez pierwszy kwadrans gry zawodniczki z Puław dorównywały poziomem gospodyniom niestety po tym czasie koncepcja gry się rozsypała i coraz większą przewagę uzyskiwały gospodynie.

Do przerwy prowadziły tylko dwiema bramkami, co dawało szanse na wyrównanie. Druga połowa to diametralnie inna sytuacja w 70 minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuściła Patrycja Kosior i od tego momentu cała sekwencja zdarzeń spowodowała, ze puławianki po końcowym gwizdku schodziły z bagażem 6 straconych goli.

Iskra Krzemień – Sybilla Puławy 6:0 (2:0)

Zawodniczki trenera Grzegorza Zjawionego zagrały w następującym składzie: Julia Kulik, Paulina Ebert, Sara Ściseł, Patrycja Kosior, Zuzanna Iwon, Monika Woźniak, Roksana Grzelak, Oliwia Jóźwiak, Nina Seroka, Natalia Szewczyk, Wiktoria Ozturk, Amelia Łukasik, Wioletta Piech, Agata Kaca, Karolina Pacocha. Już za tydzień kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi lubelskiej Sybilla podejmowała będzie zespół LKS Wierzchowiska.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.