Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPhoto day w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (VIDEO)

Photo day w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (VIDEO)

Photo day w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (VIDEO)

Otwieramy dla Was wszystkie drzwi tak pracownicy Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika promują „Photo Day”, który odbędzie się 9 września o godz. 16.00. Takie spotkanie z amatorami fotografii to okazja do tego by obejrzeć i sfotografować Puławski Ośrodek Kultury w miejscach niedostępnych na co dzień a wszystko to związane jest z modernizacją Domu Chemika, która ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Podczas „Photo Day”, wszyscy chętni będą mogli zajrzeć z obiektywami w zakamarki, które zwykle są niedostępne m.in. pod scenę, na dach a także do kabiny projekcyjnej czy akustycznej.

Zbigniew Śliwiński – Dyrektor POK „Dom Chemika”

Organizatorzy dla uczestników „Photo Day”, przewidzieli niespodziankę, każdy kto wyśle co najmniej 3 zdjęcia z imprezy odpowiednim rozmiarze weźmie udział w losowaniu wejściówek na koncert legendarnego polskiego zespołu rockowego Oddział Zamknięty, który już niebawem odbędzie się w Puławach. Więcej szczegółów na stronie internetowej Domu Chemika. (TUTAJ) Warto się pospieszyć ponieważ ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.