Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTPGNiG Superliga Meble Wójcik rozmontowane

PGNiG Superliga Meble Wójcik rozmontowane

PGNiG Superliga Meble Wójcik rozmontowane

Zgodnie z przewidywaniami Azoty Puławy odniosły trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Puławianie pokonali zespół Mebli Wójcik Elbląg 30:19. Podobnie jak w pierwszym meczu sezonu ze Stalą Mielec zawodnicy Azotów toczyli z rywalem równy bój do przerwy, po zmianie stron kibice zobaczyli wreszcie kto rządzi na parkiecie.

Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem i już w piątej minucie Azotowcy prowadzili 4:2, a sześć minut później zwiększyli swoją przewagę do czterech trafień (7:3). Goście nie załamali się taki obrotem sprawy i w kolejnych minutach spotkania, wykorzystując błędy i nieskuteczność puławian odrobili straty. W ciągu 4 minut minutą elblążanie zdobyli cztery gole i zrównali się bramkami z gospodarzami, chwilę potem objęli minimalne prowadzenie 8: 9. Niemal do końca pierwszej połowy gra była wyrównana jednak Witalij Titow i Mateusz Seroka spowodowali, ze do przerwy puławianie prowadzili różnicą 3 goli (15:12). Po przerwie kibice mogli zobaczyć zupełnie inny zespól Azotów dużo bardziej skuteczny, nawet Vadim Bogdanow wpisał się na listę strzelców. W tym okresie w ataku znakomita partię rozgrywał Adam Skrabania, który skutecznie kończył trzy kolejne rzuty z rzędu. Za sprawą tych akcji puławianie odjechali już gościom na dobre. W ostatnich kilkunastu minutach klasą dla siebie był Vadim Bogdanow , który skutecznie neutralizował ataki gości. Azoty w efekcie wygrały 30:19.

Azoty-Puławy – Meble Wójcik Elbląg 30:19 (15:12)

Azoty Puławy: Bogdanow 1 – Seroka 6, Skrabania 5, Panić 5, Titov 4, Prce 2, Kuchczyński 1, Orzechowski 1, Podsiadło 1, Łyżwa 1, Grzelak 1, Kowalczyk 1, Jurecki 1.

Po trzech seriach gier Azoty wraz z Wisłą Płocki i Gwardią Opole zdobyły po 10 punktów Azoty zajmują druga lokatę tuż za Wisłą.

 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.