Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPałac Marynki ponownie na sprzedaż (VIDEO)

Pałac Marynki ponownie na sprzedaż (VIDEO)

Pałac Marynki ponownie na sprzedaż (VIDEO)

Dokładnie dwa lata temu Instytut Ogrodnictwa ze Skierniewic podjął próbę sprzedaży Pałacu Marynki wtedy się nie udało, ówczesna cena za którą Instytut był gotów sprzedać Pałac wynosiła nieco ponad 4 mln zł. W ub. czwartek na stronie internetowej Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach pojawiło się ponownie ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż budynku Pałacu Marynki, w którym mieści się puławski Oddział tej instytucji.

Na tę informację błyskawicznie zareagował puławski magistrat. Przewodnicząca Rady Miasta w Puławach na poniedziałkowe popołudnie zwołała nadzwyczajne posiedzenie Rady Miasta. W porządku obrad znalazł się tylko jeden punkt o podjęciu uchwały – stanowiska Rady Miasta Puławy w sprawie zasadności nabycia na rzecz gminy Miasto Puławy tej nieruchomości.

Janusz Grobel – Prezydent Puław
Podjęcie takiej uchwały pozwala na rozpoczęcie starań o zakup przez Gminę Miasto Puławy Pałacu Marynki. Zgodnie z oczekiwaniami Instytutu Ogrodnictwa ze Skierniewic oferty z propozycjami ceny należy składać do końca miesiąca a cena wywoławcza to 1 674 000 zł

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.