Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamySpektakl „Ranny ptaszek” Colleen Murphy

Spektakl „Ranny ptaszek” Colleen Murphy

Spektakl „Ranny ptaszek” Colleen Murphy

Mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia. Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot już 29 listopada w Puławach.

On i ona we własnej sypialni… Ale spokojnie, obejdzie się bez ekscesów, przecież to stare dobre małżeństwo. Rutyna, czasem znudzenie i zrzędzenie, dużo zaufania i szacunku, a do tego sporo wykrętów i szukania dziury w całym. Tempo akcji staje się zawrotne, gdy do sypialni tych dwojga wpada przez balkon cuchnący bezdomny…

Ranny ptaszek” wzruszał do łez prapremierową widownię w Londynie, bawił teatromanów w Montrealu i Vancouver. Sztuka nagradzanej kanadyjskiej dramatopisarki i reżyserki filmowej, Colleen Murphy, nareszcie do obejrzenia w Polsce!

W obsadzie Barbara Bursztynowicz, aktorka teatralna i filmowa, od wielu lat oglądana przez telewidzów w roli Elżbiety Chojnickiej w „Klanie”. Partnerują jej zamiennie: Leon Charewicz, aktor Teatru Współczesnego w Warszawie, niezapomniany aptekarz z serialu „Ranczo”, oraz Wojciech Wysocki, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, sceptyczny doktor Wezół z serialu „Ranczo”. W rolę nieproszonego gościa wciela się Tomasz Ciachorowski, aktor młodszego pokolenia znany m.in. z seriali: „Barwy Szczęścia”, „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”.

Obsada:

Barbara Bursztynowicz – Lilly Beaumont

Leon Charewicz/Wojciech Wysocki – Morgan Beaumont

Tomasz Ciachorowski – Parker

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Prapremiera światowa: Londyn, 2011 r.

Prapremiera polska: Warszawa, 2017 r.

Z recenzji spektaklu: Spektakl Ranny ptaszek Colleen Murphy w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza to porządne widowisko teatralne z pełnowymiarowymi postaciami. (…) / Dorota Jurek kulturalnemedia.pl

Na prezentację spektaklu w Puławach zapraszamy 29 listopada 2017 r. o godz. 18.00 do sali konferencyjnej Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Mościckiego 1.

Bilety w cenie 70 zł/ 60 zł do nabycia w kasie biletowej POK „Dom Chemika” (ul. Wojska Polskiego 4/ pawilon wystawowy), tel. 81 886 20 24, na portalach ebilet.plkupbilecik.plbilety24.plbiletyna.pl oraz pod nr tel. 502-702-770.

Polecamy, zapraszamy! Spektakl trwa 2 godziny z przerwą.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.