Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMłodzieżowa Rada Miasta odbyła 1 sesję (VIDEO)

Młodzieżowa Rada Miasta odbyła 1 sesję (VIDEO)

Młodzieżowa Rada Miasta odbyła 1 sesję (VIDEO)

Nie chcę, żeby ta Rada była teoretyczna mówił nowy przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta. Swoje odczucia przeniósł z poprzedniej kadencji MRM podczas, której był radnym. Nowo wybrani młodzi radni MRM pierwsze posiedzenie mają już za sobą od czwartku Rada ma także swoje władze.

Po rundzie głosowań Przewodniczącym został Daniel Mazur z Zespołu Szkół Nr 3 w Puławach a wiceprzewodniczącymi Kinga Wołyńska i Aleksy Nowosadzki z ZSO nr 2 im FD Kniaźnina w Puławach. Sekretarzem Młodzieżowej Rady Miasta został Adam Gąsiorowski z I LO im KS AJ Czartoryskiego. Radni mają za sobą ślubowanie, otrzymali także zaświadczenie informujące o tym, że zasiadają w tym gremium.

Bożena Krygier – Przewodnicząca RM Puławy

Przewodnicząca „dorosłej” Rady Miasta Puławy zachęcała do działania, przypomniała, że liczy na to, że dzięki nim zmieni się opinia o Puławach, które uchodzą dzisiaj za miasto seniorów.

Daniel Mazur – Przewodniczący MRM Puławy

Termin kolejnej sesji jeszcze nie jest znany. Przewodniczący po konsultacjach z Szefową Rady Miejskiej zapowiedział, że Sesje będą zwoływane w zależności od potrzeb. Wcześniej natomiast Radni przymierzą się do komisji, w których zechcą pracować.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.