Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyXXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2018

XXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2018

XXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2018

Do udziału w Festiwalu zapraszani są kolędnicy w każdym wieku. Swoje zdolności i umiejętności muzyczno-wokalne uczestnicy mogą zaprezentować w występach indywidualnych, zespołowych, jak również rodzinnych. Podczas przesłuchań wykonawcy powinni zaprezentować dwa utwory, w tym jedną kolędę tradycyjną.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: http://www.domchemika.pl/formularz_koledy/index.php do 3 stycznia 2018 r.

Prezentacje konkursowe odbywać się będą w terminach:

  • 11-12 stycznia 2018 r. (przesłuchania dla kategorii wiekowych: dzieci przedszkolne, oddziały zerowe i dzieci szkół podstawowych klas 1-3)

  • 15-17 stycznia 2018 r. (przesłuchania dla pozostałych kategorii wiekowych).

W związku trwającą modernizacją POK „Dom Chemika” prezentacje konkursowe odbędą się w sali teatralnej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1. Przesłuchania będą odbywać się w dwóch blokach konkursowych (od godz. 09.00 I blok i od godz. 15.00 II blok).

Na Koncert Laureatów zapraszamy 21 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 do Kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach.

BOŻONARODZENIOWE SZOPKI PRZESTRZENNE

W związku z Festiwalem Kolęd organizujemy również konkurs na wykonanie przestrzennej Szopki Bożonarodzeniowej. Szopka może być wykonana dowolną techniką indywidualnie lub zespołowo przez dzieci, młodzież, dorosłych oraz w kategorii rodzinnej. Jej wymiary nie mogą przekraczać 1 m wysokości i 1 m szerokości. Wykonane prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczać w dniach 15-16.01.2018 r. w godz. 9.00-17.00 do Puławskiej Galerii Sztuki w POK “Dom Chemika”.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.