Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMiasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO)

Miasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO)

Miasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO)

Miasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO)
{$excerpt:n}

Pod koniec stycznia Prezydent Puław wydał rozporządzenie regulujące procedurę naborów do miejskich placówek przedszkolnych, tym samym rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Miasto Puławy zostaje formalnie rozpoczęta.

Rodzice do podjęcia decyzji i rozpoczęcia procesu rekrutacji mają niespełna miesiąc ponieważ od 1 przez tydzień będzie czas na złożenie deklaracji o tym, ze chcemy by dziecko kontynuowało w przyszłym roku edukacje w wybranym już przedszkolu, od 8 marca rodzice, którzy chcą by ich dzieci zostały do przedszkola czy zerówki przyjęte muszą złożyć deklarację.

Marzena Klimek – Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu UM Puławy

Proces przyjmowania dzieci do przedszkoli powinien zakończyć się 23 kwietnia wtedy to pojawią się w poszczególnych placówkach listy przyjętych i nie przyjętych do przedszkoli. Oczywiście jak w każdym tego typu postępowaniu jest czas na rekrutację uzupełniającą, która według harmonogramu ustalonego w zarządzeniu powinna rozpocząć się 1 czerwca a 25-go zakończyć.

Artykuł Miasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO) pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.