Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIWisła pokonała Victorię Sulejówek w meczu kontrolnym 2:1 (2:1)

Wisła pokonała Victorię Sulejówek w meczu kontrolnym 2:1 (2:1)

Wisła pokonała Victorię Sulejówek w meczu kontrolnym 2:1 (2:1)

Wisła pokonała Victorię Sulejówek w meczu kontrolnym 2:1 (2:1)
{$excerpt:n}

W sobotę tym razem w Siedlcach podopieczni Bohdana Bławackiego zagrali mecz kontrolny z III ligową Victorią Sulejówek, po rundzie jesiennej zajmującą 6 miejsce w III lidze łódzko – mazowieckiej.

Dzięki dwóm golom Alena Ploja Wisła pokonała III ligowca 2:1 prowadząc już 2:0. Tym razem Wisła nie popełniła specjalnych błędów w grze obronnej. Nie zachwycili natomiast napastnicy. Trener Bohdan Bławacki nie był do końca zadowolony z ich postawy. Nie może być złych dośrodkowań lub niewykorzystywania sytuacji w odległości kilku metrów od bramki. Jedynym usprawiedliwieniem mogą być duże obciążenia treningowe jakie zawodnicy mają za sobą, ale chodzi o to jak tłumaczył trener Bławacki, żeby zawodnicy mieli siłę w sezonie. Przed wiślakami 14 lutego sparing z Pogonią Siedlce a następnie z bardzo groźnym zespołem z białoruskiej ekstraklasy FK Gorodeya.

Wisła Puławy – Victoria Sulejówek 2:1 (2:1)
Bramki: Alen Ploj – 2, Bartosz Bobrowski

Wisła Puławy: zaw. testowany, Zolech – Murawski Żemło, Poznański, Dębowski, Pielach, Sulkowski, Smektała, Sedlewski, Maksymiuk, Litwiniuk, Kobiałka, Szczotka, Szymankiewicz, Popiołek, Patejuk, Meschia, Zmorzyński, Brzeski, Ploj, Hirsz.

Foto: VICTORIA Sulejówek / www.victoriasulejowek.pl

 

Artykuł Wisła pokonała Victorię Sulejówek w meczu kontrolnym 2:1 (2:1) pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.


Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.