Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIKwalifikacja do wojska już niebawem

Kwalifikacja do wojska już niebawem

Kwalifikacja do wojska już niebawem

Kwalifikacja do wojska już niebawem
{$excerpt:n}

Ta informacja jest szczególnie istotna dla mężczyzn urodzonych w latach 1994 do 1999, którzy nie maja ustalonej kategorii zdolności do służby czynnej. Sprawa dotyczy również kobiet z tych samych roczników, które posiadają kwalifikacje przydatne do służby wojskowej.

Puławska Wojskowa Komenda uzupełnień organizuje Kwalifikację, która potrwa od 20 do 27 lutego w tych dniach przyjmowani będą mężczyźni natomiast panie powinny się zgłosić 19 lutego. Kwalifikacja, odbędzie się w budynku przy ul. Centralnej 16 w bezpośrednim sąsiedztwie przychodni specjalistycznej przy tej samej ulicy. Przypomnijmy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 30 listopada ubiegłego roku oraz ustawy o powszechnym obowiązku obrony stawiennictwo jest obowiązkowe. Wszystkie osoby, które podlegają temu obowiązkowi a zamieszkują na terenie gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica i Żyrzyn powinny zabrać ze sobą dokument tożsamości, dokumentacje dotyczącą stanu zdrowia a także zdjęcie o wymiarach 3×4 cm bez nakrycia głowy, oraz dokumenty poświadczające wykształcenie.

Artykuł Kwalifikacja do wojska już niebawem pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.