Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCINa zakończenie obozu wygrana z Pogonią Siedlce [FOTO]

Na zakończenie obozu wygrana z Pogonią Siedlce [FOTO]

Na zakończenie obozu wygrana z Pogonią Siedlce [FOTO]

Na zakończenie obozu wygrana z Pogonią Siedlce [FOTO]
{$excerpt:n}

Na zakończenie obozu przygotowawczego Wisła zmierzyła się po raz drugi tej zimy z pierwszoligową Pogonią Siedlce i po raz drugi wyszła z tej konfrontacji zwycięsko. W pierwszej połowie wiślacy grali bardzo odpowiedzialnie, zespołowo.

Widać było dyscyplinę w grze puławian. W 33. minucie szybka akcja środkiem pola przyniosła prowadzenie, znakomicie w polu karnym odnalazł się Alen Ploj.  Było to już szóste trafienie Słoweńca w okresie przygotowawczym. Pogoń próbowała odrobić straty, ale Wisła grała bezbłędnie w defensywie. W efekcie siedlczanie zakończyli pierwszą połowę bez celnego strzału na bramkę Sebastiana Madejskiego. W drugiej odsłonie trener Bohdan Bławacki przeprowadził kilka zmian jednocześnie na boisku występowało pięciu młodzieżowców i poziom organizacji gry nieco spadł. W niegroźnej sytuacji w 52.  minucie Sebastian Madejski sfaulował Dominika Kuna. Jedenastkę na gola zamienił Grzegorz Tomasiewicz. Siedlczanie po wyrównaniu nieco podkręcili tempo jednak nie przekładało się to na zdobycz bramkową. Powoli także do głosu zaczęli dochodzić puławianie, w 77. minucie dobrym podaniem popisał się Dawid Brzeski, a akcję wykończył uderzeniem w długi róg Krystian Żelisko notując swoje debiutanckie trafienie w pierwszym zespole i ustalając wynik meczu.

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 1:2 (0:1)

Wisła: Madejski (54 Zolech) – Żemło, Poznański, Sulkowski (46 Pielach), Smektała (46 Sedlewski; 78 Dębowski), Maksymiuk (59 Brzeski), Kobiałka (46 Szymankiewicz), Meskhia (46 Szczotka), Popiołek (46 Hirsz), Zmorzyński (46 Chudyba; 70 Kusal), Ploj (46 Żelisko)
foto: K.D/ kswislapulawy.pl

 

Artykuł Na zakończenie obozu wygrana z Pogonią Siedlce [FOTO] pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.


Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.