Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCINowe otwarcie działu kuchnie w Leroy Merlin w Puławach [FOTO]

Nowe otwarcie działu kuchnie w Leroy Merlin w Puławach [FOTO]

Nowe otwarcie działu kuchnie w Leroy Merlin w Puławach [FOTO]

Nowe otwarcie działu kuchnie w Leroy Merlin w Puławach [FOTO]
{$excerpt:n}

Na klientów czekają wyjątkowe aranżacje kuchenne oraz gotowanie ze znaną z popularnego programu kulinarnego Grażyną Kuroń.

Huczne otwarcie działu kuchnie, które w puławskim Leroy Merlin będzie miało miejsce 10 marca to dla klientów jeszcze większy wybór spośród nowoczesnych aranżacji kuchennych. – „Każda z naszych kuchni powstała przy udziale projektantów, którzy dopasowali paletę kolorów i faktury materiałów tak, aby tworzyły wyjątkowe wnętrza. Kuchnia dla wielu z nas jest sercem domu, dlatego tak ważne jest żebyśmy czuli się w niej dobrze i swobodnie.” powiedziała Marta Bugno, dyrektor sklepu.
Zespół pracowników z Leroy Merlin w Puławach jest gotowy, żeby doradzać i pomagać klientom w poszukiwaniach kuchni marzeń. Na wielkie otwarcie działu kuchni oprócz bogatej oferty przygotowane zostały również specjalne atrakcje. W godzinach od 13:00 do 16:00 w sklepie przy ulicy Dęblińskiej 20 a w Puławach klienci będą mogli poczuć zapach i smak gotowanych przez Grażynę Kuroń potraw. Znana z popularnego programu kulinarnego gwiazda przygotuje dania nowoczesnej kuchni polskiej. Dodatkowo na co dzień na zainteresowanych remontem kuchni w sklepie Leroy Merlin czekają doradcy klienta – projektanci, którzy przygotowują projekty kuchni dopasowane do indywidualnych przestrzeni.
– „Zapraszam wszystkich, którzy szukają inspiracji 10 marca na wielkie otwarcie działu kuchnie w naszym sklepie. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie kuchni marzeń od A do Z. Zaczynając od projektu poprzez blaty, szafki, okapy, zlewozmywaki po produkty komplementarne i dekoracyjne. Do zobaczenia!” dodała Marta Bugno.
foto: Leroy Merlin

artykuł sponsorowany – powstał przy współpracy LM

Artykuł Nowe otwarcie działu kuchnie w Leroy Merlin w Puławach [FOTO] pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.


Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.