Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIArmageddon Challenge – II Edycja w Janowcu – 19 maja

Armageddon Challenge – II Edycja w Janowcu – 19 maja

Armageddon Challenge – II Edycja w Janowcu – 19 maja

Jesteś biegającym świrem, a może dopiero zamierzasz się nim stać? To dobry moment aby podjąć taką decyzję!

Zapisz się na ekstremalnym bieg w Janowcu nad Wisłą 19.05 i 20.05 w Magicznych Ogrodach Kids , zwanym spokojnym Kazimierzem. Zamierzamy to zmienić, tu już nigdy nie będzie jak dawniej!
Jesteście gotowi na takie wyzwania? Trzy dystanse do wyboru – Beginner 3 km, Runner 6 km, Warrior 9 km. Wspaniała lokalizacja, świetna trasa, wzniesienia, woda, wąwóz, wzniesienia, zbiegi, podbiegi, Wisła,bagna i bieg wokół prawdziwego zamku. Wszystko czego pragnie biegacz, a może nawet świr przeszkodowy!

Dołącz do elity współczesnych Gladiatorów – biegaj i pomagaj z nami.
Zamieniamy kilometry na złotówki! dla … biegniemy pod hasłem …

 

Na tej trasie zmierzysz się nie tylko z przeszkodami postawionymi przez organizatorów, ale i zróżnicowanym terenem. Właśnie tego dnia poczujesz się kimś innym, ten dzień zmieni Twoje życie na lepsze!

Poza wspaniałą trasą z jaką będzie dane Ci się zmierzyć w Miasteczku ACH znajdziesz coś dla całej rodziny. ACH Kids dla dzieciaków od 4 lat, pokaz walk Gladiatorów, stoiska militarne, stoiska grupy SALVOS Survival

 

Nie może Cię tam zabraknąć, zapisz się na stronie www.armageddonchallenge.pl bieg w Janowcu i odbierz bogaty pakiet startowy

 

Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.