Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORT3.liga kobiet porażka Sybilli z AZS-em Biała Podlaska 0:5 [FOTO]

3.liga kobiet porażka Sybilli z AZS-em Biała Podlaska 0:5 [FOTO]

3.liga kobiet porażka Sybilli z AZS-em Biała Podlaska 0:5 [FOTO]

Wynik meczu pomiędzy MKS Sybilla Puławy a rezerwami AZS-u PSW Biała Podlaska był do przewidzenia. Zespół gości to zaplecze grającej na co dzień w ekstraklasie akademiczek. Trener puławianek Grzegorz Zjawiony widzi jednak pewne plusy tej porażki.

Różnica klas była do tej pory tak znacząca, że w potyczkach między obiema drużynami padał zwykle wynik dwucyfrowy. W sobotę zespół Sybilli zagrał nieco dojrzalej i próbował nie tylko rozbijać ataki przeciwniczek ale i konstruować akcje ofensywne. Wiktora Ozturk była nawet bliska sprawienia niespodzianki i zdobycia gola, ale na przeszkodzie po minięciu trzech defensorek gości stanęła bramkarka AZS-u, która złapała piłkę uderzaną przez zawodniczkę Sybilli. Kolejna szansa na punkty już za tydzień. Zespół MKS-u Sybilla wyjeżdża do Sitna gdzie spotka się z tamtejszym Potokiem. Po sobotniej porażce zawodniczki z Puław w tabeli III ligi lubelskiej zajmują 5 miejsce z dorobkiem 11 pkt.

MKS Sybilla Puławy – AZS PSW II Biała Podlaska 0:5

MKS Sybilla: Nina Seroka, Andżelika Wrona, Agata Kaca, Paulina Ebert, Julka Kulik, Zuzanna Iwon, Beata Wiewiórka, Sara Ściseł, Oliwia Jóźwiak, Wiktoria Ozturk, Aleksandra Choroś, Natalia Staniak, Karolina Próchniak, Roksana Grzelak, Amelia Łukasik, Daria Suszek.

Warto dodać, że żeńska drużyna MKS-u Sybilla Puławy wystąpiła przeciwko zawodniczkom AZS-u w nowych strojach firmy VIGO, które ufundowała klubowi Grupa Azoty Puławy. MKS Sybilla dołączył do innych klubów z powiatu puławskiego, które Grupa Azoty Puławy wspiera w ramach Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy.

foto: Marcin Szeląg

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.