Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyNadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach

Już w piątek (25 bm.) rusza w Puławach Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. Będzie to doskonała okazja dla mieszkańców Puław i okolic by poznać smaki jednych z najciekawszych polskich piw rzemieślniczych . Na terenie miasteczka Marina Puławy będzie można spróbować ponad kilkadziesiąt rodzajów złocistego trunku. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji związanych nie tylko z warzeniem piwa, m.in. konkursy, dj, strefa foodtruck’ów oraz chill-out’u.

Polski rynek piwny przechodzi w ostatnim czasie prawdziwą rewolucję. Małe, często indywidualne przedsiębiorstwa piwowarskie zaczęły produkować i oferować swoje własne autorskie trunki, nierzadko według tradycyjnych receptur, a często opierając się też wyłącznie na intuicji. Nie raz trudno je kupić, a ich cena potrafi zdecydowanie przewyższać odpowiedniki produkowane przez duże koncerny. Jednak ich naturalne i wyjątkowe smaki przekonują do siebie kolejne rzesze piwoszy nad Wisłą. Szacuje się, że w Polsce warzy piwo ponad 150 browarów rzemieślniczych, a ponad 1000 piw jest w sprzedaży, często jedynie w regionie czy mieście gdzie są produkowane.

W czasie Nadwiślańskiego Festiwalu Browarów Rzemieślniczych w Puławach będzie można odkryć ponad kilkadziesiąt smaków różnych piw z 10 browarów. Na stoisku każdego producenta, będzie można poznać najlepsze piwa browaru, poznać jego specyfikę i bliżej poznać różne gatunki piw. Wstęp oczywiście bezpłatny

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.