Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPrzebijał opony w całym mieście, właściciele aut szacują straty [VIDEO]

Przebijał opony w całym mieście, właściciele aut szacują straty [VIDEO]

Przebijał opony w całym mieście, właściciele aut szacują straty [VIDEO]

Jeśli w ostatnim czasie ktoś zniszczył państwu oponę warto ten fakt zgłosić organom ścigania, w ostatnich dniach puławska Policja otrzymała kilka zgłoszeń o działającym w mieście wandalu, który ostrym narzędziem przebijał opony samochodowe. Sprawca działał prawdopodobnie na trasie swojego marszu czyli od ulicy 6-go sierpnia przez Kołłątaja , Norwida, Sieroszewskiego i Kaniowczyków.

Właśnie z tych ulic wpłynęły zgłoszenia o uszkodzeniach aut. Wszystko wskazuje na to, ze było to działanie jednorazowe i dokonane przez jedną osobę. Właściciele pojazdów szacują swoje straty średnio po kilkaset złotych każdy. Policjanci nie wykluczają, że zatrzymanie sprawcy może być kwestią najbliższych dni.


mł.asp. Ewa Rejn-Kozak – rzecznik prasowy KPP Puławy

Wymiana opony do koszt ponad 250 zł biorąc pod uwagę, że na jednej osi powinny być opony o takim samym stopniu zużycia ta kwota rośnie dwukrotnie. Ubezpieczyciele jeśli w ogóle uwzględnia to tylko jedna oponę w pojeździe. Jak się dowiedzieliśmy poszkodowani będą próbowali dochodzić od sprawcy jeśli zostanie wykryty należności łącznie. Policja również nie wyklucza, że całe postepowanie za zgodą Sądu może zostać poprowadzone w kierunku działania łącznego wandala co zwiększa prawdopodobieństwo pokrycia strat przez sprawcę.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.