Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTIskra Krzemień – Sybilla Puławy 2:0 (0:0)

Iskra Krzemień – Sybilla Puławy 2:0 (0:0)

Iskra Krzemień – Sybilla Puławy 2:0 (0:0)

Tym razem na tarczy z Krzemienia powróciły piłkarki 3 ligowej Sybilli Puławy po zaciętym spotkaniu puławianki musiały uznać wyższość zawodniczek Iskry. Do przerwy nic nie zapowiadało, że puławianki mogą nie zdobyć punktów.

Gra była wyrównana a ataki podopiecznych Grzegorza Zjawionego sprawiały kłopoty gospodyniom. Karolina Próchniak – najmłodsza zawodniczka Sybilli mogła pokusić się o trafienie w pierwszej części gry niestety w sytuacji sam na sam nie udało się jej pokonać bramkarki Iskry. Nie wykluczone, że ta sytuacja mogła przy tak wyrównanym spotkaniu „ustawić” dalszy przebieg gry. W drugiej części meczu kwadrans po pierwszym gwizdku sędzia podyktował rzut wolny dla gospodyń tuż za szesnastki ładnym strzałem gospodynie zamieniły ten stały fragment gry na bramkę. Od tego momentu gra w drużynie z Puław przestała się kleić kwadrans po zdobyciu pierwszego gola zespól Iskry podwyższył na 2:0 także strzałem zza szesnastki. Pomimo wielu wysiłków zawodniczki z Puław nie zdobyły już w tym meczu gola.

Iskra Krzemień – MKS Sybilla 2:0 (0:0)

W kolejnym spotkaniu ligowym zawodniczki Grzegorza Zjawionego spotkają się u siebie z Granitem Bychawa
MKS Sybilla: Natalia Okoń- Paulina Ebert, Weronika Łowczak, Agata Kaca, Beata Wiewiórka, Patrycja Banaszek, Sara Ściseł, Amelia Łukasik, Agnieszka Drabik, Oliwia Jóźwiak, Karolina Próchniak, Daria Suszek, Nina Seroka, Sylwia Błaśkiewicz, Aleksandra Choroś, Natalia Staniak

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.