Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPuławy Miasto nowych możliwości kampania samorządowa PiS wystartowała [VIDEO]

Puławy Miasto nowych możliwości kampania samorządowa PiS wystartowała [VIDEO]

Puławy Miasto nowych możliwości kampania samorządowa PiS wystartowała [VIDEO]

10 tysięcy złotych wsparcia dla każdego nowego mikroprzedsiębiorcy zarejestrowanego w Puławach, budowa kompleksów sportowych przy szkołach podstawowych nr 3 i 6 w Puławach to tylko niektóre deklaracje, kandydatki na stanowisko Prezydenta Puław Bożeny Krygier. W sobotę oficjalnie ruszyła kampania samorządowa w powiecie puławskim Prawa i Sprawiedliwości a rozpoczęła się prezentacja oficjalnego klipu wyborczego, który będzie towarzyszył kampanii.

Obecna Przewodnicząca Rady Miasta staruje do wyborów pod hasłem “Puławy miastem nowych możliwości” i to właśnie o nowych możliwościach mówiła w swoim wystąpieniu. Zadeklarowała wsparcie dla przedsiębiorców w postaci 10 tys. zł, dla każdego nowo zarejestrowanego przedsiębiorcy w Puławach, który zakradając własna firmę opuści szeregi bezrobotnych. Środki miałyby pochodzić z Powiatowego Urzędu Pracy.

Kandydatka PiS na stanowisko prezydenta zadeklarowała wybudowanie kompleksów sportowych dla dwóch szkół podstawowych w Puławach nr 3 i 6, które jako jedyne w mieście nie mają bazy tak jak inne placówki. Bożena Krygier mówiła także o ambitnych planach rozwoju Muzeum Czartoryskich w Puławach, zapewniała również, że jeśli wygra wybory będzie walczyła z zanieczyszczeniami powietrza w naszym mieście.

Bożena Krygier – Kandydat na Prezydenta Puław (PiS)

Puławską konwencję wyborczą PiS wsparli przedstawiciele rządu. W sali Pompejańskiej starostwa pojawili się dwaj wiceministrowie Jarosław Stawiarski i Artur Soboń, oficjalną rekomendacje dla Bożeny Krygier przekazał także podczas wystąpienia wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek i poseł PiS Krzysztof Szulowski. Warto podkreślić, że zarówno wojewoda jak i ministrowie zadeklarowali wsparcie dla samorządowców startujących w wyborach i obiecali bardzo dobra współpracę. Puławska konwencja to także moment na prezentacje kandydatów.

PiS zaprezentowało kandydatów do rad miasta, gmin i powiatu. Wśród gości mogliśmy zobaczyć także kandydatów na burmistrzów i wójtów gmin powiatu puławskiego z rekomendacjami PiS. Jak słyszeliśmy w kuluarowych rozmowach teraz czas na ciężką kampanijną pracę i udowodnienie wyborcom, że to właśnie ten program powinni poprzeć. Przypomnijmy, że wybory do samorządów już 21 października 2018 r.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.