Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIDzień edukacji 2018 [VIDEO]

Dzień edukacji 2018 [VIDEO]

Dzień edukacji 2018 [VIDEO]

W czwartkowe popołudnie w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym uroczyście obchodzono tegoroczny dzień Edukacji Narodowej. Już tradycyjnie przy tej okazji nagrodzono najlepszych pedagogów i uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Dzień edukacji to także czas na pierwsze podsumowania, które nasuwają się po wdrożeniu przez rząd reformy. Puławy jak twierdzą władze miasta przeszły przez ten skomplikowany czas dla oświaty jak się zwykło mawiać “suchą stopą”.

Lucjan Tomaszewski – Szef Struktur Powiatowych ZNP

Janusz Grobel – Prezydent Puław
15 uczniów odebrało z okazji Dnia edukacji wyróżnienia tzw. Sybille naukowe, które od kilku lat są wręczane uczniom osiągającym najlepsze wyniki w nauce. W tym roku laureatami byli olimpijczycy w konkursach językowych, historycznych ,fizycznych, matematycznych a także Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Przy tej okazji gratulacje i życzenia dalszych sukcesów otrzymali nauczyciele prowadzący poszczególnych uczniów a także rodzice. Podczas tegorocznego dnia edukacji nagrody i wyróżnienia trafiły do nauczycieli zarówno szkół jak i puławskich przedszkoli.


Bożena Krygier – Przewodnicząca Rady Miasta Puławy
Nagrody Prezydenta Puław otrzymało 29 pedagogów różnych specjalności. W czwartkowe popołudnie przedstawiono także nauczycieli, którzy zostali wyróżnieni nagrodami kuratoryjnymi i ministerialnymi. Uroczystość uświetniły występy młodych puławskich artystów.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.