Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPrezent-ujemy grudzień w Galerii Zielonej !

Prezent-ujemy grudzień w Galerii Zielonej !

Prezent-ujemy grudzień w Galerii Zielonej !

Zapraszamy do Galerii Zielonej na grudzień pełen atrakcji, prezentów i pluszowych misiów! Cały przedświąteczny grudzień w Galerii Zielonej zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Już w sobotę 8 grudnia w ramach Misiołajek (misie na Mikołajki)– rozdamy 120 pięknych pluszowych misiów. To nie koniec atrakcji  od 21 do 22 grudnia Galeria Zielona rozda aż 360 świątecznych prezentów !

Zapraszamy do Galerii Zielonej na grudzień pełen atrakcji, prezentów i pluszowych misiów! Cały przedświąteczny grudzień w Galerii Zielonej zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Już w sobotę 8 grudnia w ramach Misiołajek – rozdamy 120 pięknych pluszowych misiów. Co zrobić, aby otrzymać misia ? Wystarczy zrobić zakupy w dniach 1-8 grudnia w sklepach Galerii Zielonej.

Prezenty będą wydawane w sobotę, 8 grudnia, w godz. 12:00-17:00, za okazaniem maksymalnie 1 paragonu o wartości minimum 100 PLN z dni 1-8 grudnia. Liczba miśków jest ograniczona jest ich 120 szt., 24 szt. na godzinę promocji. Dodatkowo 8 grudnia będzie można spotkać w Galerii Mikołaja rozdającego dzieciom słodycze oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie!

W ramach akcji PREZENT-UJEMY ŚWIĘTA! Rozdamy aż 360 świątecznych prezentów – przeróżnych, ale zawsze bardzo przydatnych! Wystarczy zrobić w dniach 21-22 grudnia zakupy i odebrać świąteczny prezent! Prezenty wydawane będą w piątek i sobotę, 21 i 22 grudnia, od godz. 12:00, za okazaniem maksymalnie 1 paragonu o wartości minimalnej 100 PLN z dni 21-22 grudnia.

Stanowisk wydawania prezentów należy szukać na parterze Galerii Zielonej.Dodatkowo na grudzień przygotowane zostały w Galerii Zielonej akcje:
1 grudnia – Książka, mój przyjaciel – Mikołajki organizowane z Domem Chemika,
2 grudnia – Charytatywny Bieg Mikołajów i Badania Mammograficzne,
6 grudnia – Mikołajki Z Plusem i Cyfrowym Polsatem,
15-16 grudnia – Jarmarki szkół i organizacji z Puław i okolic.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych przedświątecznych zakupów i skorzystania z przygotowanych przez Galerię Zieloną prezentów i atrakcji!

W tym miesiącu na zakupy zapraszamy w niedzielę 2, 16, 23 i 30 grudnia.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.