Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIZmiany w magistracie będzie mniej wydziałów [VIDEO]

Zmiany w magistracie będzie mniej wydziałów [VIDEO]

Zmiany w magistracie będzie mniej wydziałów [VIDEO]

Prezydent Puław Paweł Maj podpisał dokumenty dotyczące zmian struktury organizacyjnej Urzędu Miasta. Reorganizacja dotyczy głównie jak mówił w kampanii wyborczej tych wydziałów w magistracie, które liczą niewielką liczbę osób a mogłyby z powodzeniem funkcjonować w zbliżonej zadaniowo strukturze.

Zniknie samodzielnie funkcjonujący dotychczas Wydział Kultury i Promocji, który zostanie połączony z Wydziałem Komunikacji Społecznej kierownikiem tego nowego wydziału zostanie Magdalena Woźniakowska. Szefowa wydziału Kultury i Promocji Jolanta Wróbel w marcu odchodzi na emeryturę. Połączone zostaną Wydziały Spraw Społecznych oraz Wydział Edukacji i Sportu. Połączonemu wydziałowi szefować będzie Anna Maj. Połączenie nastąpi także wydziałach związanych z gospodarką Wydział Rozwoju Miasta został połączony z Wydziałem Inwestycji oraz Wydziałem Wspierania Rozwoju Przedsiębiorczości. Kierownikiem tego super wydziału zostanie Robert Domański.

Paweł Maj -Prezydent Puław
Co stanie się z szefami zlikwidowanych wydziałów ? Jak się dowiedzieliśmy niektórzy z nich zostaną zastępcami w połączonych wydziałach inni przejdą na emeryturę. Zmiany w strukturze nastawione są nie tylko na optymalizację działań wydziałów które wykonują pokrewne zadania ale i na oszczędności w budżecie. Tylko z tytułu zredukowanych i nieuzupełnionych stanowisk magistrat zaoszczędzi rocznie 240 tys. zł.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.