Nowy zawodnik Wisły Puławy

Share your love

Tuż przed rozpoczynającą się już w sobotę rundą wiosenną III ligi Wisła Puławy może pochwalić się kolejnym nabytkiem w zespole.

Do zespołu „Dumy Powiśla” dołączył bowiem 23-letni Łukasz Wiech, występujący na pozycji środkowego obrońcy.

Zawodnik jest wychowankiem lubelskiego BKS-u, a przeszłości występował w takich zespołach jak Śląsk Wrocław, Górnik Łęczna czy Ruch Chorzów. To kolejny nowy piłkarz w szeregach puławskiego zespołu, przypomnijmy, że wcześniej do Wisły oficjalnie dołączył Karol Czelny.

Foto: KS Wisła Puławy

Podziel się swoją opinią
Redakcja iPulawy.pl
Redakcja iPulawy.pl
Artykuły: 7183