Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIKwesta żonkilowa online na rzecz puławskiego hospicjum

Kwesta żonkilowa online na rzecz puławskiego hospicjum

Kwesta żonkilowa online na rzecz puławskiego hospicjum

Ostatni rok był trudny dla nas wszystkich. Są jednak takie instytucje, które pandemia dotknęła najmocniej. Mowa tu między innymi o puławskim Hospicjum.

Placówka z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa musiała w zeszłym roku odwołać wszelkie zaplanowane akcje charytatywne, które przynosiły jej dochód. Internetowe zbiórki przyniosły jedynie ułamek kwoty, którą hospicjum zwykle uzyskiwało z kiermaszy, aukcji, koncertów i innych wydarzeń. Podobnie jak w zeszłym roku, także i teraz sytuacja epidemiczna nie pozwala na to, aby doroczna kwesta żonkilowa odbywała się w sposób tradycyjny. Jednak i tym razem pomóc możemy wszyscy.

Pracownicy hospicjum apelują, aby wszyscy ci, którzy co roku wrzucali datek do puszki, tym razem wpłacili go za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Pieniądze uzyskane ze zbiórki pomogą w bieżącej działalności Puławskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych. Jak nietrudno się domyślić, potrzeby są ogromne. Chętni, aby pomóc, pieniądze mogą wpłacać tu: https://zrzutka.pl/pola-nadziei-2021.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.