Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIStartuje portal KuchniaPulawy.pl [VIDEO]

Startuje portal KuchniaPulawy.pl [VIDEO]

Startuje portal KuchniaPulawy.pl [VIDEO]

Pandemia i związane z nią obostrzenia mocno dały się we znaki zwłaszcza branży gastronomicznej. Pozamykane przez długi czas lokale i konieczność realizacji zamówień wyłącznie na dowóz zmusiło wiele osób do kreatywności.

Aby sprostać zróżnicowanym gustom swoich klientów powstała KuchniaPuławy.pl. Jest to miejsce, gdzie na jednym zamówieniu i w ramach jednej dostawy można zamówić jedzenie z kilku różnych marek.

– Cały zamysł powstania kuchni dowozowej w Puławach narodził się podczas niekończącego się zamknięcia restauracji stacjonarnych – wyjaśnia Mateusz Okomski, inicjator akcji. Jak mówi, rynek dowozowy nie do końca działał tak, jak powinien w trakcie lockdownu. Jak mówi Mateusz Okomski, w nowej usłudze będzie można zamawiać rewelacyjne zupy, placki ziemniaczane, ryby, wieprzowinę na przeróżne sposoby, dania kuchni polskiej takie jak pierogi Główną ideą kuchniapulawy.pl jest danie mieszkańcom możliwości zamawiania specjałów z różnych kuchni w formie jednej dostawy. Jak dodaje pomysłodawca kuchniapulawy.pl, klienci mówili, że podczas różnego rodzaju spotkań rodzinnych w czasie lockdownu ludzie chcieli zamawiać bardzo różne dania; jedni pizzę, inni pierogi, jeszcze inni zupy czy dania z kuchni polskiej. – W takiej sytuacji rodził się problem, ponieważ każda restauracja dawała inny czas oczekiwania, miała inne strefy dowozowe czy inne kwoty za dostawy. W związku z tym wszystkie te marki złączyliśmy w jedną kuchnię – kuchniapulawy.pl, każdy może wybrać to, co lubi do jedzenia, wszystko przyjedzie w jednym czasie – dodał Mateusz Okomski.

Mateusz Okomski Inicjator serwisu kuchniapulawy.pl

Platforma rusza od soboty 22 maja. Z ofertą proponowaną przez restauracje można zapoznać się już teraz. Widzowie i czytelnicy portali LPU24.pl, ipulawy.pl oraz telewizji LPUTV mogą skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego – ILOVELPU – po jego wpisaniu w polu “Kod Rabatowy” otrzymamy zniżkę 10% na całe zamówienie.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.