Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIPracowity czas puławskich radnych

Pracowity czas puławskich radnych

Pracowity czas puławskich radnych

Najbliższy czas będzie dość intensywny dla puławskich radnych. Przed nimi bowiem sesja absolutoryjna, która zawsze jest pełna emocji i wielogodzinnych dyskusji. Wcześniej jednak czekają ich obrady w komisjach.

Już w czwartek o godz. 16:30 na posiedzenie zbierze się Komisja Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki. W planach jest między innymi spotkanie radnych z piłkarzami Wisły Puławy, którzy na kilka kolejek przed końcem sezonu zapewnili sobie awans do II ligi. Warto wspomnieć, że ostatnio z brązowymi medalistami rozgrywek PGNiG Superligi w piłce ręcznej, szczypiornistami Azotów Puławy, spotkał się prezydent Paweł Maj wraz z wiceprezydent Beatą Kozik.

Jeśli chodzi o obrady kolejnych organów Rady Miasta, to w następnych dniach czekają nas między innymi Komisja Promocji, Miasta, Kultury i Współpracy, która zacznie obradować 14 czerwca o godz. 16:00, 15 czerwca o tej samej godzinie zbierze się Komisja Rewizyjna, zaś dzień później spotkają się radni zasiadający w Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego. Wszystkie wymienione spotkania będą transmitowane na żywo w serwisie esesja.tv.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.