Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIGeodeci wymierzyli grunty w gminie Puławy – będzie można zgłaszać uwagi

Geodeci wymierzyli grunty w gminie Puławy – będzie można zgłaszać uwagi

Geodeci wymierzyli grunty w gminie Puławy – będzie można zgłaszać uwagi

Ważne informacje dla mieszkańców gminy Puławy, gdzie przez ostatnie miesiące prowadzone były pomiary geodezyjne. Działania geodetów zaowocowały stworzeniem projektu opisu ewidencji gruntów i budynków na tym obszarze. Starostwo Powiatowe w Puławach poinformowało, że dokument ten już niebawem zostanie wyłożony do wglądu mieszkańców gminy.

Nowy opis ewidencji gruntów i budynków będzie dostępny w siedzibie Starostwa przy al. Królewskiej 19 w sali nr 102 w dniach od 4 do 24 sierpnia w godz. od 8:00 do 14:00. W tym okresie, każdy kto ma wątpliwości co do zawartych w projekcie danych, na przykład co do wytyczonych przez geodetów granic własnej działki, może zgłaszać swoje uwagi. O ich pozytywnym bądź negatywnym rozpatrzeniu będzie decydować upoważniony pracownik Starostwa Powiatowego przy udziale przedstawiciela wykonawcy prac geodezyjnych. Ma na to czas do 15 dni roboczych po upłynięciu terminu wyłożenia projektu do wglądu.

Swoje zarzuty do dokumentu można składać jeszcze 30 dni po jego ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego. O ich uwzględnieniu lub odrzuceniu rozstrzygnie Starosta w drodze decyzji.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.