Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCI21. Dzień Papieski – nagrodzono laureatów konkursów

21. Dzień Papieski – nagrodzono laureatów konkursów

21. Dzień Papieski – nagrodzono laureatów konkursów

W kościele pw. Świętej Rodziny w Puławach odbył się koncert laureatów konkursów ogłoszonych w ramach 21. Dnia Papieskiego.

W konkursie recytatorskim pod hasłem “Uwielbiaj duszo moja Pana” najwyżej zostały ocenione interpretacje wierszy zaprezentowane przez Annę Wójcik, Aleksandra Grudnia oraz Barbarę Krajewską. Jury Przeglądu Pieśni i Piosenki Religijnej “Śpiewajmy Ojcu Świętemu” pierwsze trzy miejsca przyznało zespołom “Świerszczyki”, “6-LATKI” oraz Grupie wokalnej “Na sześć”. W konkursie plastycznym poświęconym Janowi Pawłowi II miejsca na podium zajęły Emilia Kustra, Emilia Fijoł i Alicja Okoń.

Zwieńczeniem puławskich obchodów 21. Dnia Papieskiego będzie zaplanowany na niedzielę koncert zespołu Gospel Rain. W dorobku chóru, świętującego w tym roku 30-lecie istnienia, są 4 wydane płyty. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, obowiązują jednak wejściówki, które można nabyć w kasie Ośrodka lub w kościele pw. Świętej Rodziny w Puławach.

Foto archiwalne

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.