Puławy .online - tym żyje miasto
HomeSPORTWisła Płock minimalnie lepsza od Azotów

Wisła Płock minimalnie lepsza od Azotów

Wisła Płock minimalnie lepsza od Azotów

Szczypiorniści Azotów Puławy zafundowali swoim fanom kolejny dreszczowiec. Po ubiegłotygodniowej batalii i minimalnej porażce z faworytem PGNiG Superligi Łomżą Vive Kielce, puławianie wybrali się do Płocka, by rozegrać spotkanie z tamtejszą Wisłą.

Początek meczu był dość wyrównany. Obie drużyny nie ustrzegły się błędów, żadna z nich nie potrafiła zdobyć większej przewagi. Inicjatywa należała jednak do płocczan, którzy na koniec pierwszej części prowadzili 13:10.

Drugą połowę puławianie rozpoczęli wręcz piorunująco. W jej pierwszych 10 minutach aż 7 bramek padło łupem azotowców, podczas gdy wiślacy z Płocka zanotowali zaledwie dwa trafienia. Później jednak gospodarze otrząsnęli się i pojedynek znów zrobił się bardzo zacięty. Podobnie jak przed tygodniem emocje czekały kibiców do samego końca. Na dwie minuty przed końcem na tablicy wyników widniał remis, ostatnie trafienie w regulaminowym czasie gry należało jednak do „nafciarzy”. Azoty Puławy ponownie poniosły minimalną porażkę 26:27. Najwięcej goli dla Azotów – po 5 – rzucili Dawid Dawydzik i Andrii Akimenko.

Orlen Wisła Płock – Azoty Puławy 27:26 (13:10)

Azoty: Bogdanow, Zembrzycki, Borucki – Akimenko, Dawydzik, Bachko, Jarosiewicz, Jurecki, Przybylski, Rogulski, Zivković, Łangowski, Kowalczyk

Foto archiwalne

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.