Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIDzieci w Puławach spotkały się ze Świętym Mikołajem

Dzieci w Puławach spotkały się ze Świętym Mikołajem

Dzieci w Puławach spotkały się ze Świętym Mikołajem

Dom Chemika w niedzielę stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia. Pod jego dachem zorganizowano miejskie mikołajki. Ponad 3-godzinna impreza przyciągnęła setki puławian, tych małych i tych dużych. Wszyscy chcieli spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Magiczny wieczór rozpoczął pokaz iluzjonisty Pana Buźki, który swoim poczuciem humoru oraz niesamowitymi sztuczkami zadowolił nawet najbardziej wybrednych widzów na widowni. Kolejnym punktem programu był koncert piosenek z filmów Disneya. Wielkim zaskoczeniem było to, że przed puławską publicznością wystąpili znakomici wokaliści, którzy na co dzień zajmują się dubbingiem polskich wersji bajek – Magda Wasylik i Kuba Jurzyk. Zaśpiewali m.in. hity z filmów Vaiana: Skarb oceanu, Król Lew czy Mustang z Dzikiej Doliny.

Po muzycznej uczcie na dzieci czekały kolejne atrakcje: malowanie buziek i fotobudka. W atrium natomiast odbywały się ruchowe animacje mające umilić czas oczekiwania na świętego. Najbardziej wytrwali doczekali się wizyty Mikołaja, z którym można było zrobić sobie zdjęcie oraz uciąć krótką pogawędkę. Wszystkie dzieci otrzymały od świętego słodki upominek.

Autor: M. Owczarz

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.