Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIZwycięstwo Izabelli w inauguracji ligi

Zwycięstwo Izabelli w inauguracji ligi

Zwycięstwo Izabelli w inauguracji ligi

Zawodniczki Izabelli rozegrały pierwsze spotkanie w rundzie rewanżowej rozgrywek. Na świeżo odnowionym boisku bocznym stadionu MOSiR puławianki podejmowały drużynę Kingi Krasnystaw.

Zanim zawodniczki rozpoczęły rywalizację zapytaliśmy trenera o okres przygotowawczy do sezonu a także o dobre i słabe strony u progu rundy rewanżowej. Trener puławskiego zespołu, Grzegorz Zjawiony stwierdził, że jest zadowolony z przygotowań przede wszystkim z powodu wysokiej frekwencji na treningach. W trakcie okresu przygotowawczego puławianki rozegrały kilka sparingów. Trener puławskich piłkarek wyraził nadzieję, że dzięki przygotowaniom zawodniczki Izabelli będą bardziej pewne swoich umiejętności.  Do meczu piłkarki Izabelli podeszły niezwykle skoncentrowane ale z szacunkiem do rywalek. Piłkarki mówiły, że zrobią wszystko, by wygrać i że ciężko pracowały w okresie przygotowawczym.

Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany, drużyny badały swoje możliwości ale to piłkarki trenera Grzegorza zjawionego pierwsze zdobyły, strzał Julii Komorek dobiła Kamila Górecka. W drugiej połowie gra pulawianek układała się coraz lepiej dość łatwo dochodziły do sytuacji strzeleckich. Drugą bramkę z rzutu wolnego strzeliła Julia Komorek a przed końcowym gwizdkiem po ładnej akcji drużynowej, pięknym strzałem popisała się Maja Czekaj.

W efekcie IZABELLA Puławy pokonała Kingę Krasnystaw 3:0. Izabella Puławy zagrała w składzie: Maja Madejek, Aleksandra Jurak, Zuzanna Madejska, Maja Czekaj, Maja Oświecińska, Maja Muszka, Amelia Łazińska, Kamila Górecka kapitan, Ewa Kośla, Kaja Beczek, Nikola Pastwa, Julia Komorek, Hanna Wojtyła, Michalina Wawer, Michalina Stolarek, Anna Wróbel, Anna Lipska oraz Natalia Oko.

Autor: P. Nowosadzki

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.