Biuro Reklamy

Ułęż 153, 08-504 Ułęż

Skontaktuj się z nami - 10:00-16:00

Kilkudziesięciu członków Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w efektownych mundurach zaśpiewało w niedzielę najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe podczas Noworocznego Koncertu Kolęd, zorganizowanego w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”.

W trakcie tego wydarzenia można było usłyszeć kolędy i pastorałki w klasycznym opracowaniu na chór, orkiestrę i solistów. Zgromadzeni w sali widowiskowej „Domu Chemika” mieli okazję podziwiać kunszt artystyczny członków Zespołu zaprezentowany w różnorodnych wykonaniach.

Przypomnijmy, że Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego to największa instytucja artystyczna w Wojsku Polskim, realizująca szeroki wachlarz zadań artystycznych mających na celu kształtowanie postaw patriotycznych, edukacyjnych i wychowawczych. Jej członkowie uświetniają swoją obecnością liczne uroczystości państwowe, religijne oraz patriotyczne.


administrator

Dodaj komentarz